Wyniki na żywo

Aktualizowane: 16.05.2022 14:41:57   Odśwież | Pokaż dół strony | Pobierz dane w XLSX

LP. Trener Flaga Obrączka Konkurs Data Suma punktów Suma konkursów
LP. Trainer. Flags Pigeon Ring Contest Date Summary points Summary contest
1MASSIMO-CERRATO A IT 21 129111452021-09-04451
2JUSZCZYK + KASPEREK CPL 21 0471 102144.582021-09-0444.581
3AUGUSTYNEK MARIUSZ PL 21 0315 1002244.372021-09-0444.371
4SULEWSKI ALBERTPL 21 013 1034444.162021-09-0444.161
5TEAM DEBUS-SKOPLJA ADV 21 08874 2943.952021-09-0443.951
6MILIC ANDRIY AUKR 21 260599043.742021-09-0543.741
7BOCHENEK - SKRZYPEKPL 21 0203 380143.532021-09-0543.531
8KORALEWICZ BRACIA BPL 21 0289 177643.332021-09-0543.331
9GIERCZAK TADEUSZPL 21 0163 222543.122021-09-0543.121
10RRŁPL 21 0438 550242.912021-09-0542.911
11MDŁ TEAM APL 21 0316 7642.72021-09-0542.71
12CIEGOWSKA ALICJA BDV 21 02971 136142.492021-09-0542.491
13MDŁ CPL 21 0419 983142.282021-09-0542.281
14BURYPL 21 0315 304342.072021-09-0542.071
15TEAM JANIA - LACH BPL 21 0235 243541.862021-09-0541.861
16GÓRKA MARIAN APL 21 0198 606041.652021-09-0541.651
17SIEKLICKI KAZIMIERZPL 21 0344 1071741.442021-09-0541.441
18ZHANG RENSHEIT 21 02023341.232021-09-0541.231
19LEWANDOWSKI KAZIMIERPL 21 0302 1016041.022021-09-0541.021
20TEAM B & BPL 21 0203 216040.812021-09-0540.811
21Z.KRZYSZTOF DPL 21 0196 15540.62021-09-0540.61
22RAINER HOHN DV 21 09105 45040.42021-09-0540.41
23ROBERT TEN BERGERNL 21 129480340.192021-09-0540.191
24KLEIN TADEUSZ BDV 21 02587 51439.982021-09-0539.981
25TEAM CHUDY - URYGA PL 21 0248 479439.772021-09-0539.771
26BLAK ADAMPL 21 0203 282439.562021-09-0539.561
27DUDEK TOMASZ PL 21 0318 632439.352021-09-0539.351
28ZIĘTARA MATEUSZ BPL 21 0315 25539.142021-09-0539.141
29Z.KRZYSZTOF DPL 21 0196 15838.932021-09-0538.931
30WYRWONT JÓZEF BPL 21 026 95938.722021-09-0538.721
31DEROSA PASQUALE AIT 21 12695838.512021-09-0538.511
32BOCHEŃCZAK JANPL 21 0236 84638.32021-09-0538.31
33JUSZCZYK + KASPEREK CPL 21 0471 105738.092021-09-0538.091
34CZAPLIŃSKI TOMASZ APL 21 0344 801737.882021-09-0537.881
35MICHAEL VOGEL ADV 21 05641 7837.672021-09-0537.671
36ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF APL 21 0475 310537.472021-09-0537.471
37SZCZOCZARZ GRZEGORZPL 21 0294 86737.262021-09-0537.261
38MICHAEL VOGEL ADV 21 05641 7537.052021-09-0537.051
39Y. GUDZ DV 21 08867 7936.842021-09-0536.841
40FUTURAL-BRASOVRO 21 06201536.632021-09-0536.631
41TEAM DE ROSA PASQUALE & QUADARELLA DAVIDEIT 21 12697336.422021-09-0536.421
42TEAM NO-WU BDV 21 01091 28536.212021-09-0536.211
43R+K H SCHLEIFER ADV 21 09188 360362021-09-05361
44ZHANG LIN ACHIN 21 094257102021-09-1200
45A. MAHLOWDV 21 09639 31202021-09-1200
46TEAM NO-WU ADV 21 01091 10102021-09-2500
47TEAM NO-WU ADV 21 01091 10802021-09-0500
48TEAM NO-WU BDV 21 01091 28202021-09-2500
49ANDY - ANDRZEJFR 21 32303702021-09-2500
50VIGLIDAN AGOSTON & LASZLO HUNG 614918 D 2102021-09-1200
51DI DOMENICO & T.IT 21 12637502021-09-0500
52DRITAN & DI DOMENICO AIT 21 09851902021-09-0500
53DRITAN & DI DOMENICO AIT 21 12640002021-09-0900
54FAST PIGEON & ERWIN LARO BIT 21 11527802021-09-1200
55FINELLI CIRO AIT 21 12580302021-09-0500
56FIORILLO EGIDIO A IT 21 12708502021-09-0500
57MASSIMO-CERRATO A IT 21 12910802021-09-0500
58DEROSA PASQUALE BIT 21 12694402021-09-2500
59DI DOMENICO & SHANI AIT 21 07735102021-09-0600
60TEAM GUARINO IT 21 12630402021-09-1200
61ROSPŁOCH M.J. CNL 21 126879102021-09-0500
62BURYNOR 21 011 019902021-09-2500
63BURYNOR 21 011 020002021-09-0600
64BOCHENEK - SKRZYPEKPL 21 0203 380402021-09-0500
65CENTRUM HODOWLANE EUROPA - RYCOMBEL JUSTYNAPL 21 0216 116902021-09-1200
66CENTRUM HODOWLANE EUROPA I IWAŃSKI TOMASZPL 21 0216 124002021-09-2500
67GABRYŚ JÓZEFPL 21 0420 136402021-09-0900
68GRYMUZA WALDEMARPL 21 0501 7502021-09-2500
69GÓRKA MATEUSZPL 21 0198 183502021-09-0900
70KORALEWICZ BRACIA CPL 21 0289 182002021-09-2500
71OSTAPIUK SYLWESTERPL 21 0302 71302021-09-0900
72STAŃCZAK DAMIANPL 21 0239 1326302021-09-0500
73STAŃCZAK DAMIANPL 21 0239 1331402021-09-2500
74SULEWSKI ALBERTPL 21 013 1035702021-09-2500
75TEAM JANIA - LACH APL 21 0235 242202021-09-0500
76TEAM JANIA - LACH BPL 21 0235 243702021-09-0900
77Z.KRZYSZTOF BPL 21 0196 16002021-09-2500
78Z.KRZYSZTOF DPL 21 0196 13002021-09-0500
79Z.KRZYSZTOF DPL 21 0196 15302021-09-0600
80CENTRUM HODOWLANE EUROPA & BARTEK KRÓLIKOWSKIPL 21 0216 140102021-09-0500
81CZAPLIŃSKI TOMASZ EPL 21 0344 801102021-09-1200
82CZAPLIŃSKI TOMASZ EPL 21 0344 864102021-09-2500
83CZAPLIŃSKI TOMASZ GPL 21 0344 804202021-09-0900
84GÓRKA TADEUSZ BPL 21 0198 622802021-09-0500
85GÓRKA TADEUSZ BPL 21 0198 623202021-09-2500
86GRZENKOWICZ WITOLDPL 21 0501 175602021-09-0900
87KORALEWICZ BRACIA APL 21 0289 186102021-09-1200
88KORALEWICZ BRACIA APL 21 0289 189202021-09-1200
89MDŁ TEAM APL 21 0484 161302021-09-0500
90MRÓZ MARCIN & FILIP  PL 21 0316 252002021-09-1200
91SROKA ANDRZEJ APL 21 0203 340702021-09-0900
92BARANOWSCY P.R. TEAM APL 21 03 1010502021-09-0500
93BARANOWSCY P.R. TEAM APL 21 03 1010702021-09-0900
94BARANOWSCY P.R. TEAM APL 21 03 1012302021-09-1200
95TAŃSKI MICHAŁPL 21 01 160802021-09-0900
96RESZKA RAFAŁPL 21 0463 622402021-09-0500
97CENTRUM HODOWLANE EUROPA APL 21 0216 142102021-09-0600
98BIENIEK FAMILY LOFTS 21 20 113002021-09-0900

Pokaż górę strony